• 32 284 43 15
  • swierklaniec@gliwice.opoka.org.pl
  • Dołącz do nas na:   


WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE
11 LISTOPADA 2018 - NIEDZIELA XXXII ZWYKŁADzisiaj obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Bogu i wszystkim zaangażowanym w sprawy wolnej ojczyzny dziękujemy za dar wolności. Po każdej mszy św. śpiewamy dziękczynne Te Deum i modlimy się o Boże błogosławieństwo dla ojczyzny i wszystkich Polaków.


O godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe


W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.


W środę o 19.15 zapraszamy na Eucharystię w intencji uzdrowienia oraz uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie.


W czwartek o godz.17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.


W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, nabożeństwo i msza św. o Boże miłosierdzie dla parafian. Po mszy ucałowanie relikwii św. siostry Faustyny.


W piątek o godz. 17.00 msza szkolna. Prosimy rodziców by dopilnowali obecności swoich dzieci na mszy szkolnej.


Od piątku rozpoczynamy odmawianie nowenny przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, w którą przypada nasz parafialny odpust


W sobotę organizujemy dla dzieci wyjazd do kina w Zabrzu na bajkę pt. „Dziadek do orzechów i 4 królestwa". Wyjazd o godz. 9.15 sprzed kościoła. Zapisy w zakrystii. Podajemy nr telefonu do rodziców. Koszt wyjazdu 5 zł.


W zakrystii można nabyć kalendarz parafialny na 2019 rok. Kalendarz został zilustrowany zdjęciami kościołów naszego żyglińskiego dekanatu. Cena kalendarza 10 zł.
W sobotę 24 listopada o godz.19.00 w wigilię naszego odpustu wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zapraszamy na koncert muzyczny w ramach 13 Gorczyckiego Festiwalu. W programie: Klasyka Gospel, Pieśni Chopina, Brahmsa, Mendelssohna i Burtona. Wystąpią artyści z Wielkiej Brytanii: Kenneth Burton-wokal i fortepian, Everol Dixon - wokal i David Billet - wokal. Serdecznie zapraszamy


Sołtys zaprasza dzieci na spotkanie z św. Mikołajem. Zapisy do 23 listopada pod nr telefonów 603 284 342 oraz 785 183 172


Kolekta z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na naszą parafię. Za tydzień kolekta inwestycyjna na nowe chodniki na cmentarzu. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.


Kancelaria parafialna

Czynna jest w:

poniedziałek i piątek w godzinach: 7.30 - 8.30

oraz w czwartek w godzinach:
18.30 - 19.30

Dane adresowe
Konto Parafialne